Czech (Čeština)
Czech (Čeština)
German (Deutsch)
English (en-GB)

Wellness pobyt v Harrachově pro dva

V každodenním ruchu a shonu se často zapomínáme věnovat čas sobě a svým blízkým. Wellness pobyt pro dva v nádherném horském městečku Harrachov je ideální příležitostí, jak se zastavit, načerpat novou energii a prohloubit vztah s partnerem. Harrachov, známý nejen svými skvělými lyžařskými terény, ale i malebnou přírodou Krkonoš, nabízí ideální kombinaci relaxace, pohody a aktivity, které jsou základem každého úspěšného wellness pobytu.


Náš hotel, umístěný přímo v srdci tohoto klidného městečka, je oázou klidu a luxusu. S prvotřídním wellness centrem, které je vybavené nejmodernějšími zařízeními, poskytuje dokonalé prostředí pro regeneraci těla i ducha. Od sauny až po vířivky, od relaxačních masáží po kosmetické procedury, náš hotel se zavázal k poskytování nezapomenutelných zážitků, které osvěží vaše tělo a obnoví váš vztah.


Zůstaňte s námi a dozvíte se více o tom, jak můžete využít naše speciálně navržené wellness balíčky pro páry, které jsou pečlivě sestaveny tak, aby splnily i ty nejnáročnější požadavky. Objevte, jak můžete obohatit svůj pobyt činnostmi v okolí a jaké jedinečné zkušenosti můžete získat, které si budete pamatovat na celý život. Přijeďte do Harrachova a dopřejte si s partnerem zasloužený odpočinek ve světě, kde se čas zdá být na chvíli zastaven.

Naše wellness služby

Naš hotel nabízí širokou škálu wellness služeb, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám každého hosta a zajistily mu maximální pohodlí během pobytu. Pro milovníky wellness nabízíme k využití vyhřívaný bazén s relaxační zónou, kde můžete klidně plavat nebo jen tak ponořit tělo do teplé vody a nechat starosti odplout. Součástí našich wellness služeb je také soukromá finská sauna, která je ideálním místem pro detoxikaci těla. Po návštěvě sauny můžete využít ochlazovací bazének, který pomáhá stimulovat oběhový systém, a poté relaxovat v pohodlné relaxační zóně. Všechny tyto služby jsou zdarma pro všechny naše hotelové hosty.

Přečtěte si, co o našem hotelu říkají naši návštěvníci!

Pokoje

Pro páry nabízíme dvoulůžkové pokoje s balkonem nebo bez balkonu. Pokoje jsou vybavené televizí, bezdrátovým připojením k internetu a vlastní koupelnou. Za příplatek 300,- se můžete ubytovat i s vaším domácím mazlíčkem.

Pokoj s balkonem

Pokoj bez balkonu

Restaurace

V Hotelu Šedý Vlk se ráno setkávají hosté u bohatě prostřených snídaňových bufetů, které nabízí rozmanitý výběr pokrmů a nápojů, aby vyhověly rozličným gastronomickým preferencím. K dispozici je široká paleta pečiva, cereálií, čerstvých ovoců, jogurtů a teplých jídel, doplněná o různé teplé i studené nápoje, což představuje ideální začátek dne pro prozkoumávání Harrachova a okolí.


Večerní stravování v hotelu pokračuje ve stejném duchu kvality a rozmanitosti. Hosté si večer mohou užít bufetové večeře, přičemž si den dopředu vybírají ze čtyř různých pokrmů. Každý jídlo je pečlivě připravováno a zahrnuje úvodní předkrm nebo polévku, hlavní chod a široký výběr salátů a dezertů. Večeře nejen uspokojují chuťové pohárky, ale také poskytují příležitost ochutnat jak tradiční české pokrmy, tak i speciality mezinárodní kuchyně.

Zaujala vás naše nabídka? Rezervujte si pobyt!