Czech (Čeština)
Czech (Čeština)
German (Deutsch)
English (en-GB)

Wellness pro dva na víkend

Řešíte, kam na romantický víkend? Rádi Vám pomůžeme! Wellness Hotel Šedý Vlk je skvělým místem pro pobyt pro dva na víkend. Užijte si relaxační víkend pro dva s naším wellness nebo vyrazte na výlet klidně se svým psem do krkonošské přírody.

Víkend na horách pro dva

Prožijte nezapomenutelný víkendový pobyt na horách pro dva v srdci Krkonoš! Náš hotel v Harrachově nabízí dokonalé útočiště pro páry hledající klid, krásnou přírodu a luxusní pohodlí. Užijte si procházky po malebných horských stezkách, relaxujte ve wellness centru s výhledem na zasněžené vrcholky a zakončete svůj den romantickou večeří při svíčkách v naší stylové restauraci.

Nechte se hýčkat v luxusních pokojích, které jsme připravili tak, aby vaše společné chvíle byly co nejpříjemnější. Vytvořte si nezapomenutelné vzpomínky na kouzelný romantický víkend pro dva na horách v našem útulném horském hotelu.

V každodenním ruchu a shonu se často zapomínáme věnovat čas sobě a svým blízkým. Víkendový wellness pobyt pro dva v nádherném horském městečku Harrachov je ideální příležitostí, jak se zastavit, načerpat novou energii a prohloubit vztah s partnerem. Harrachov, známý nejen svými skvělými lyžařskými terény, ale i malebnou přírodou Krkonoš, nabízí ideální kombinaci relaxace, pohody a aktivity, které jsou základem každého úspěšného wellness pobytu.


Náš hotel, umístěný přímo v srdci tohoto klidného městečka, je oázou klidu a luxusu. S prvotřídním wellness centrem, které je vybavené nejmodernějšími zařízeními, poskytuje dokonalé prostředí pro regeneraci těla i ducha.

Prodloužený víkend pro dva

Chcete zažít romantický víkend, ale dva dny jsou pro vás málo? Prodlužte si pobyt v našem hotelu o den a užijte si prodloužený wellness víkend pro dva!

Wellness Hotel Šedý Vlk je ideální místo, kde prožít prodloužený víkend pro dva v ČR!

Wellness víkend pro dva

Naš hotel nabízí širokou škálu wellness služeb, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám každého hosta a zajistily mu maximální pohodlí po celý romantický víkend pro dva. Pro milovníky wellness nabízíme k využití vyhřívaný bazén s relaxační zónou, kde můžete klidně plavat nebo jen tak ponořit tělo do teplé vody a nechat starosti odplout. Součástí našich wellness služeb je také soukromá finská sauna, která je ideálním místem pro detoxikaci těla. Po návštěvě sauny můžete využít ochlazovací bazének, který pomáhá stimulovat oběhový systém, a poté relaxovat v pohodlné relaxační zóně. Všechny tyto služby jsou zdarma pro všechny naše hotelové hosty.

Přečtěte si, co o našem hotelu říkají naši návštěvníci!

Pokoje

Pro páry nabízíme dvoulůžkové pokoje s balkonem nebo bez balkonu. Pokoje jsou vybavené televizí, bezdrátovým připojením k internetu a vlastní koupelnou. Za příplatek 300,- se můžete ubytovat i s vaším domácím mazlíčkem.

Pokoj s balkonem

Pokoj bez balkonu

Restaurace

V Hotelu Šedý Vlk se ráno setkávají hosté u bohatě prostřených snídaňových bufetů, které nabízí rozmanitý výběr pokrmů a nápojů, aby vyhověly rozličným gastronomickým preferencím. K dispozici je široká paleta pečiva, cereálií, čerstvých ovoců, jogurtů a teplých jídel, doplněná o různé teplé i studené nápoje, což představuje ideální začátek dne pro prozkoumávání Harrachova a okolí.


Večerní stravování v hotelu pokračuje ve stejném duchu kvality a rozmanitosti. Hosté si večer mohou užít bufetové večeře, přičemž si den dopředu vybírají ze čtyř různých pokrmů. Každý jídlo je pečlivě připravováno a zahrnuje úvodní předkrm nebo polévku, hlavní chod a široký výběr salátů a dezertů. Večeře nejen uspokojují chuťové pohárky, ale také poskytují příležitost ochutnat jak tradiční české pokrmy, tak i speciality mezinárodní kuchyně.

Zaujala vás naše nabídka? Rezervujte si pobyt!