Czech (Čeština)
Czech (Čeština)
German (Deutsch)
English (en-GB)

Vítejte na stránce s aktuálním počasím v Harrachově!

Harrachov, perla Krkonoš, nabízí návštěvníkům nejen úchvatnou přírodu a skvělé možnosti pro sportovní vyžití, ale i proměnlivé počasí, které může ovlivnit vaše plány. Proto je tu pro vás Wellness Hotel Šedý Vlk s nejaktuálnějším přehledem počasí v Harrachově a nabídkou ubytování a wellness bazénu a saunou, které žádné počasí neovlivní :-).

 

Dnes počasí v Harrachově

Harrachov, Krkonoše, Česká republika 13 červenec 2024 18 °C
Vítr: 3.55 mph
Vlhkost: 85% Tlak: 1013 hPa
Ne 22 °C 14 °C
Po 23 °C 15 °C
Út 27 °C 16 °C

Plánujete návštěvu Harrachova? Nechte se inspirovat aktuálním počasím a naplánujte své aktivity, ať už jde o lyžování, turistiku nebo relax v našem wellness. Wellness Hotel Šedý Vlk nabízí komfortní ubytování a prémiové služby, které vám umožní užít si Harrachov za každého počasí.

 

Zarezervujte si pobyt přímo na našich webových stránkách a získejte nejlepší dostupné ceny a exkluzivní nabídky. Pro více informací o našich službách a speciálních balíčcích navštivte naši hlavní stránku.

 

Nezapomeňte, že žádné počasí nezkazí váš zážitek z Wellness Hotelu Šedý Vlk a jeho bazénu, sauny, ubytování nebo stravování.

Obrázek z Yr.no Meteogram z Yr.no

Počasí Harrachov: Perfektní destinace pro rok kolem aktivit

Harrachov, známý svou pestrým klimatem a bohatou nabídkou aktivit, je ideálním místem pro návštěvu v jakémkoliv ročním období. Každá sezóna zde má své kouzlo a specifické příležitosti, jak si užít místní počasí v Harrachově. Přečtěte si, proč by Harrachov měl být vaší příští destinací, ať už máte rádi zimu, jaro, léto nebo podzim.

 

 

Zima: Ráj pro zimní sporty

 

Zimní měsíce transformují Harrachov v bílý ráj, ideální pro milovníky zimních sportů. S průměrnými teplotami od -5°C do 0°C a bohatou sněhovou pokrývkou je Harrachov perfektním místem pro lyžování, snowboarding a běžkování. Místní sjezdovky a běžecké trasy jsou udržovány v top stavu, což zaručuje vynikající podmínky pro všechny úrovně zdatnosti.


 

Jaro: Objevování krás přírody

 

Jakmile se sníh začne tát, Harrachov odkrývá svou druhou tvář plnou zeleně a květů. Jaro je ideální pro pěší turistiku a prozkoumávání krás místních lesů a hor. S teplotami, které se pohybují od 5°C do 15°C, můžete vychutnávat příjemné procházky bez davů turistů, které jsou typické pro letní měsíce.

 

 

Léto: Venkovní aktivity ve slunečném počasí

 

Léto přináší do Harrachova teplé a převážně slunečné dny s průměrnými teplotami kolem 20°C. Toto období je jako stvořené pro cyklistiku, horskou turistiku a další venkovní aktivity. Můžete se těšit na dlouhé dny strávené objevováním krkonošské přírody nebo relaxací u Mumlavských vodopádů. Nezapomeňte však na občasné letní bouřky, které přinášejí osvěžující ochlazení.

Podzim: Magie měnící se přírody

 

Podzim v Harrachově je vizuální symfonií barev, kdy se listí stromů barví do zlatých, oranžových a červených odstínů. Chladnější teploty a méně deště umožňují vychutnat si pěší turistiku a cyklistiku v klidném prostředí. Teploty se pohybují od mírných 10°C na začátku podzimu k chladnějším dnům v listopadu, což nabízí ideální podmínky pro procházky lesy a užívání si posledních teplých slunečních paprsků.

 

Každé roční období v Harrachově nabízí unikátní zážitky a aktivitní vyžití, díky čemuž je tento krásný kout České republiky ideální destinací pro návštěvníky, kteří hledají rozmanité počasí a možnosti, jak trávit volný čas. Nezáleží na tom, kdy se rozhodnete Harrachov navštívit, vždy zde najdete ideální podmínky pro vaše oblíbené aktivity.