Czech (Čeština)
Czech (Čeština)
German (Deutsch)
English (en-GB)

Bobová dráha Harrachov

Bobová dráha v Harrachově je jednou z nejoblíbenějších adrenalinových atrakcí v regionu. Nabízí skvělou zábavu pro celou rodinu, a to v létě i v zimě. Tento jedinečný zážitek je vhodný pro všechny věkové kategorie a slibuje nezapomenutelné chvíle plné vzrušení a radosti.


Co zde můžete zažít?


  • Vzrušující jízda: Bobová dráha v Harrachově je navržena tak, aby poskytla maximální zážitek z jízdy. Díky prudkým zatáčkám, ostrým klesáním a úžasným výhledům na okolní krajinu si užijete adrenalin na každém metru dráhy.
  • Bezpečnost: Dráha je vybavena moderními bezpečnostními prvky, které zajišťují bezpečnou jízdu i pro nejmenší návštěvníky. K dispozici jsou dvoumístné boby, takže si můžete užít jízdu společně s dětmi.
  • Celoroční provoz: Bobová dráha je otevřená po celý rok. V létě si můžete vychutnat svěží horský vzduch a nádhernou přírodu, zatímco v zimě se můžete těšit na jízdu zasněženou krajinou.


Praktické informace


  • Otevírací doba: Bobová dráha je v provozu denně. Otevírací doba se může lišit v závislosti na ročním období a počasí, proto je doporučeno zkontrolovat aktuální informace na oficiálních stránkách před návštěvou.
  • Vstupné: Cena za jízdu na bobové dráze je přiměřená a často jsou k dispozici zvýhodněné rodinné vstupenky nebo více jízdné balíčky. Aktuální ceník Bobové dráhy v Harrachově.
  • Dostupnost: Dráha se nachází v blízkosti centra Harrachova a je snadno dostupná pěšky, autem nebo veřejnou dopravou. K dispozici je také parkoviště pro návštěvníky. Bobovou dráhu Harrachov najdete zde.


Další aktivity


Kromě samotné bobové dráhy nabízí areál i další zábavné aktivity, jako je dětské hřiště, trampolíny a občerstvení, kde si můžete odpočinout a nabrat síly na další jízdy.


Navštívit bobovou dráhu v Harrachově je skvělý způsob, jak prožít den plný zábavy a dobrodružství. Ať už hledáte adrenalinovou jízdu nebo rodinnou aktivitu, bobová dráha v Harrachově vás určitě nezklame!