Czech (Čeština)
Czech (Čeština)
German (Deutsch)
English (en-GB)

Firemní akce

-- Wellness hotel šedý vlk --

Wellness Hotel Šedý Vlk v Harrachově představuje ideální místo pro pořádání firemních akcí a teambuildingových setkání. Díky své poloze v srdci krásné horské přírody Krkonoš nabízí hotel nejen pohodlné ubytování, ale také řadu služeb a zařízení, které jsou k dispozici pro firemní setkání, semináře, školení nebo pracovní retreaty. Hotel disponuje moderně vybavenými prostory, které lze přizpůsobit různým požadavkům a velikostem skupin, což z něj činí flexibilní a atraktivní volbu pro organizátory firemních akcí.

 

Kromě ubytovacích a konferenčních služeb Wellness Hotel Šedý Vlk nabízí také širokou škálu doplňkových aktivit a wellness programů, které mohou obohatit program firemních akcí a přispět k lepší kohezi týmu a relaxaci účastníků. Možnosti zahrnují teambuildingové aktivity v přírodě, wellness a relaxační služby, jako jsou sauna a bazén, a také gastronomické zážitky v hotelové restauraci, která slibuje vynikající stravování. Tato kombinace profesionálních a relaxačních služeb dělá z hotelu Šedý Vlk perfektní destinaci pro firemní události, které spojují pracovní agendu s odpočinkem a týmovým duchem.

PROČ JSOU AKCE U NÁS NEZAPOMENUTELNÉ?

Proč jsou akce v našem hotelu populární a nezapomenutelné?

Pokud jste pořadateli firemních akcí nebo firma, která hledá zajímavé prostředí pro pořádání teambuildingu a jiných akcí, asi oceníte několik důvodů proč zvolit právě wellness hotel Šedý Vlk.

Prostor našeho hotelu Wellness Hotel Šedý Vlk je reprezentativní, takže pro všechny účastníky rozhodně nezapomenutelný.

Salonek pro pořádání teambuildingu, školení, setkání, oslav nebo večírků navazuje na prostor restaurace. Salonek je vybaven kvalitním projektorem pro prezentace.

Příjemné ubytování účastníků firemní akce může být přímo v pokojích našeho hotelu, které jsou vybaveny vším potřebným.

Pro zábavu i relaxaci je náš hotel vybaven jak bazénem, saunou i relaxačním prostorem. Relaxace, plavání nebo saunování jsou činnosti, které jen tak všude nepořídíte.

Jelikož je náš wellness hotel Šedý Vlk v Harrachově uprostřed krásné přírody, mohou si účastníci akcí prožít i něco z oblasti turistiky.

Pokud nám zašlete nezávaznou poptávku pro vaši akci, můžeme vám nabídnout řešení na míru vašim požadavkům a přáním.

Poptávka akce (nezávazně)

firma / jméno *
e-mail *
mobil
+420
Search
  požadovaný termín akce
  další požadavky Napište speciální požadavky.
  Vaše zpráva

  FIREMNÍ VEČÍRKY, OSLAVY, AKCE, TEAMBUILDING

  Proč je Wellness Hotel Šedý Vlk ideální pro firemní akce

  Event agentury hledají v hotelech pro pořádání firemních akcí několik klíčových vlastností a vybavení, aby zajistily úspěch akce. Zde jsou nejdůležitější aspekty:

  Kapacita a flexibilita prostor

  Agentury hledají hotely s různými možnostmi konferenčních místností a sálů, které mohou akomodovat různý počet účastníků a jsou flexibilní pro různé uspořádání (divadelní, školní, U-styl, atd.).

  Technologické vybavení

  Důležité je moderní audiovizuální technika, dostatečné osvětlení, spolehlivé Wi-Fi připojení a možnosti videokonferencí.

  Lokalita a dostupnost

  Preferovány jsou hotely, které jsou snadno dostupné z hlavních dopravních uzlů jako jsou letiště, nádraží a dálnice. Lokalita blízko centra města nebo zajímavých turistických atrakcí může být také výhodou.

  Ubytování

  Hotely musí nabízet pohodlné a kvalitní ubytování pro účastníky, kterým může být nabídnuto zvýhodněné ubytování jako součást balíčku.

  Stravování a catering

  Kvalitní a variabilní stravovací služby jsou klíčové, včetně možností pro speciální dietní požadavky. Agentury oceňují možnosti pro coffee breaky, obědy, večeře i rauty.

  Přístupnost a bezbariérovost

  Prostory musí být přístupné pro osoby s omezenou pohyblivostí, včetně bezbariérových vstupů, výtahů a sociálních zařízení.

  Podpůrné služby

  Hotely, které nabízejí služby jako je technická podpora, event management a personál připravený pomoci s organizací a koordinací, jsou velmi vyhledávané.

  Bezpečnost

  Zabezpečení prostor a bezpečnostní služby jsou důležité pro zajištění pohody všech účastníků.

  Rekreační zařízení

  Hotely s rekreačními zařízeními, jako jsou fitness centra, wellness a možnosti pro team-buildingové aktivity, jsou často preferovány.

  Reputace a reference

  Event agentury často hledají hotely s dobrou reputací a pozitivními referencemi od předchozích klientů.

  Dvoulůžkový pokoj

  Dvoulůžkový pokoj s balkónem

  trojlůžkový pokoj

  trojlůžkový pokoj s balkónem

  čtyřlůžkový pokoj

  čtyřlůžkový pokoj s balkónem